0 216 474 20 44   |   info@dreminpacaci.com  |  

Dr. Emin Paçacı

Doktor Emin Paçacı Kabataş Erkek Lisesinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.

Ardından Londra da St Bart's, Homerton Hospital ve UCH da Genel Cerrahi de özellikle Kanser Cerrahisinde çalışmıştır. Rotasyonlarını İskoçya da Dundee Universitesinde Ninewells Hastanesinde tamamlamıştır.

Türkiye ye döndükten sonra Çokuluslu İlaç Şirketlerinde Üst Düzey görevlerde bulunmuş son 12 sene Genel Müdür olarak çalışmıştır. Ardından 2015 yılında kendi Medikal Kliniğini açarak Özel Hekim olarak çalışmaya başlamıştır. Bu kapsamda birçok önemli iş insanı ve ailelerinin tüm sağlık ihtiyaçlarını bütüncül bir yaklaşımla Özel Hemşire Ekibi ile birlikte sağlamaktadır.

2018 yılında Uluslararası Olimpiyat Komitesi nin Spor ve Egzersi Hekimliği Diplomasını almaya hak kazanan ilk Türk Hekimi olmuştur. Gene 2018 yılı Kış Olimpiyatlarında Poliklinik Doktoru olarak çalışmıştır. 2018 yılından itibaren Emin Sports Clinic and Research Group'un Başkanlığını yapmaktadır.

2017 yılından bugüne Kayak Federasyonunun Sağlık Komitesinde bulunmaktadır. Çeşitli Profesyonel ve Elit Atletler ile çalışmakta ve Fenerbahçe Boks Şubesinin Olimpiyat hazırlıklarına destek vermektedir.